8:00 - 16:00 pon. – pt.
PROMOCJE
Saboty Damskie Piumetta 4201 beżowe
Saboty Damskie Piumetta 4201 beżowe

79,00 zł

Cena regularna: 116,90 zł

Najniższa cena: 110,70 zł
Saboty Damskie Piumetta 6268 niebieskie
Saboty Damskie Piumetta 6268 niebieskie

149,00 zł

Cena regularna: 195,57 zł

Najniższa cena: 149,00 zł
Klapki Damskie Piumetta 6264 brązowe
Klapki Damskie Piumetta 6264 brązowe

119,00 zł

Cena regularna: 183,27 zł

Najniższa cena: 129,99 zł
Klapki Damskie Piumetta 6264 bordowe
Klapki Damskie Piumetta 6264 bordowe

129,00 zł

Cena regularna: 183,27 zł

Najniższa cena: 129,99 zł
Klapki Damskie Piumetta 4203 beżowe
Klapki Damskie Piumetta 4203 beżowe

79,00 zł

Cena regularna: 116,90 zł

Najniższa cena: 116,90 zł
Klapki Damskie Piumetta 4205 beżowe 19/20
Klapki Damskie Piumetta 4205 beżowe 19/20

79,00 zł

Cena regularna: 110,70 zł

Najniższa cena: 110,70 zł
Chodaki dziecięce CD1 białe
Chodaki dziecięce CD1 białe

19,99 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
Chodaki dziecięce CD1 różowe
Chodaki dziecięce CD1 różowe

19,99 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
Chodaki dziecięce CD1 czarne
Chodaki dziecięce CD1 czarne

19,99 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bestsellery
Klapki Damskie Piumetta 6264 bordowe
Klapki Damskie Piumetta 6264 bordowe

129,00 zł

Cena regularna: 183,27 zł

Najniższa cena: 129,99 zł
Klapki Anatomico 4103 ESD białe
Klapki Anatomico 4103 ESD białe

183,27 zł

Saboty JULEX 3136N białe
Saboty JULEX 3136N białe

170,97 zł

Damskie obuwie medyczne ǀ klapki, chodaki i buty zdrowotne - Nowości 2022

0
Damskie obuwie medyczne ǀ klapki, chodaki i buty zdrowotne - Nowości 2022

Często spotykamy się z opinią, że kobiety lubią buty i zwykle posiadają kilka par swojej garderobie. Słyszymy także, że buty zgromadzone w szafie nazwy się kolekcją obuwia. Cóż nie wiemy, czy te opinie są prawdziwe, czy są to tylko przesądy. Jednak wiemy na pewno, że praca w służbie zdrowia jest wyczerpująca. Przebywanie na nogach przez 8 godzin, noszenie przedmiotów, podnoszenie naczyń i pchanie wózków i łóżek szpitalnych wymaga wysiłku i jest uciążliwe dla pleców i stawów. Ponadto pracownik medyczny jest na nogach przez cały dzień, zatem wydaje się, że właściwe obuwie medyczne ma kluczowe znaczenie. Ale dlaczego posiadanie profesjonalnych butów medycznych jest takie ważne? Czy jest to wymysł producentów butów, czy można na to znaleźć inne "dowody"?

 

Dlaczego potrzebujesz butów medycznych?

Poniżej przekazujemy najważniejsze fakty dotyczące ludzkiej anatomii i budowy stopy:

 • Ciało dorosłego człowieka składa się z 206 kości.
 • 52 kości znajdują się w naszych stopach. W każdej stopie dorosły człowiek ma po 26 kości.
 • 1/4 kości dorosłego człowieka jest umieszczona w naszych stopach.
 • Oprócz 26 kości każda stopa ma także 33 stawy oraz ponad 100 mięśni, więzadeł i ścięgien.

Skoro tak "niepozorne" stopy mają tak skomplikowany układ kostny, to musi być ku temu jakaś przyczyna. W końcu cały nasz ciężar opiera się na stopach. W naszym odczuciu te anatomiczne fakty pokazują, że stopy są bardzo ważnym organem. Tak istotny organ w przypadku pracy stojąco chodzącej musi mieć właściwe wsparcie. Dlatego w JULEX od 35 lat specjalizujemy się we wspomaganiu Twojego zdrowia i komfortu poprzez produkcję obuwia medycznego i zdrowotnego. Produkujemy najlepsze w Polsce buty medyczne damskie. W JULEX od naszym pierwszym sloganem marketingowym było: zdrowie zaczyna się od stóp.

Rentgen Stopy

Buty medyczne damskie

W naszym sklepie internetowym oferujemy najbardziej popularne buty medyczne JULEX z 3 głównych kolekcji:

 • Piumetta
 • Julex
 • Anatomico

Piumetta - obuwie medyczne damskie do pracy i na co dzień

Modele z tej serii projektowano z myślą o komforcie użytkowania i estetyce. Lekkie profilowane anatomicznie spody projektujemy tak, aby dawały jak największe uczucie komfortu. Do wszystkich modeli używane są wysokiej jakości materiały. Piumetta przeznaczona jest dla osób, które w ciągu dnia narażone są na przeciążenia nóg. Piumetta to doskonałe klapki i obuwie medyczne dla lekarzy, pielęgniarek, przedszkolanki.

Obuwie Piumetta Julex

Anatomico obuwie profilaktyczne zdrowotne

Obuwie Anatomico jest przeznaczone dla personelu medycznego służby zdrowia (dla lekarzy, lekarek, pielęgniarzy, pielęgniarek) oraz osób wykonujących pracę stojąco-chodzącą, pracowników przemysłu elektronicznego i przemysłu lekkiego. Szeroka gama modeli i wzorów pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb pracowników na różnego rodzaju stanowiskach. W ramach kolekcji Anatomico oferowane są: saboty, klapki, półbuty i obuwie medyczne damskie i męskie.

Obuwie anatomico Julex

JULEX obuwie dla profesjonalistów

Klapki z kolekcji JULEX to obuwie medyczne damskie i męskie dedykowane osobom, pracującym w najtrudniejszych warunkach. JULEX łączy odporność, ochronę oraz komfort i spełnia wymagania norm europejskich dla obuwia zawodowego i ochronnego. Modele z serii JULEX w większości mogą może być stosowane w przedsiębiorstwach z wdrożonym systemem HACCP. Obuwie JULEX jest wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu znalazły zastosowanie min. w przemyśle spożywczym, mięsnym oraz w gastronomii.

Obuwie Julex

Atesty butów medycznych

Obuwie medyczne powinno być zgodne z polskimi i europejskimi przepisami. Buty JULEX oferowane w naszym sklepie internetowym posiadają certyfikat CE. Wybrane modele posiadają także dodatkowe certyfikaty: EN20347, HACCP etc. Atesty i certyfikaty są widoczne w opisie modelu. Nasze obuwie medyczne damskie ma właściwości antypoślizgowe, antystatyczne i antybakteryjne. Szczegóły można sprawdzić w opisie każdego modelu.

 

Gdzie jeszcze przyda się obuwie medyczne?

Męskie i damskie obuwie medyczne przeznaczone są dla osób wykonujących pracę stojąco chodzącą. Buty JULEX wykorzystywane jest przez tysiące osób wykonujących takie zawody jak: pielęgniarz, pielęgniarka, lekarka, lekarz, fizjoterapeuta, fizjoterapeutka - ogólny personel medyczny, farmaceuta, farmaceutka, fryzjer, fryzjerka. Kolorowe obuwie medyczne jest idealne dla personelu medycznego, pracowników przedszkoli i studentów medycyny. W tych zawodach spędza się większość czasów w pozycji stojącej lub chodząc, a obuwie zawodowe JULEX ma na celu zapewnić komfort podczas długich dyżurów.

 

Jak dobrać rozmiar butów medycznych?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dobrać właściwy rozmiar butów, to skorzystaj z naszego artykułu: Jak dobrać rozmiar obuwia - 11 porad. Tutaj krótkie podsumowanie :

 1. Przygotuj obrys swojej stopy.
 2. Kupuj i mierz buty po południu.
 3. Używaj takich skarpetek, w których będziesz chodzić w butach.
 4. Zmierz rozmiar prawej i lewej stopy. But powinien być o około 1 cm dłuższy niż stopa.
 5. Stań w butach.
 6. Przejdź się w butach i sprawdź, czy są wygodne.
 7. Zaufaj swoim odczuciom.
 8. Sprawdź, czy buty są wystarczająco szerokie.
 9. Wnętrze buta musi być wygodne.
 10. Sprawdź podeszwy pod kątem swoich potrzeb np. antypoślizgowe, antystatyczne, odporne na tłuszcze, odporne na UV.
 11. Ubierz buty na 10 do 15 minut i je przetestuj.

Zmierz stopę

Dlaczego obuwie medyczne damskie JULEX?

Od 35 lat pomagamy naszym klientom w pracy bez bólu kolan, stóp i kręgosłupa. Zależy nam, aby nasi klienci dzięki naszym butom zdrowotnym cieszyli się lepszym zdrowiem. JULEX specjalizuje się w produkcji obuwia medycznego, butów zawodowych i zdrowotnych. Wyprodukowaliśmy 3.000.000 par obuwia medycznego. Dla naszych pacjentów zrobiliśmy już ponad 5.000 miarowych butów ortopedycznych oraz 10.000 wkładek indywidualnych ortopedycznych.

Od 10 lat produkujemy miarowe obuwie ortopedyczne, które jest robione na indywidualne potrzeby pacjentów. Doświadczenie w ortopedii i produkcji butów na indywidualne zamówienie pacjentów pozwala nam na robienie lepszych i bardziej wygodnych butów medycznych. Więcej na ten temat dowiesz się z artykułu: Idealne obuwie medyczne damskie i klapki medyczne

 

Trwałość, higiena tylko Mikrofibra

Mikrofibra jest potocznie nazywana “syntetyczną skórą”. Jest to bardzo innowacyjny materiał, który skutecznie wchłania wilgoć. Mikrofibra od kilku lat staje się głównym materiałem wierzchnim na cholewki obuwia. Wybrane modele obuwia medycznego Julex wykonane są w całości z mikrofibry. Ten materiał zwiększa komfort użytkowania, trwałość obuwia. Więcej o zaletach mikrofibry przeczytasz w artykule: Obuwie medyczne - dlaczego mikrofibra?

 

Chodaki, drewniaki, klapki z naturalnej skóry?

Nadal uważa się, że naturalna skóra jest najlepszym materiałem do produkcji obuwia. W JULEX od kilku lat sukcesywnie odchodzimy od wykorzystywania skóry na naturalnej na rzecz Mikrofibry. Nadal niektóre modele są produkowane ze skóry naturalnej, jednak pamiętajmy buty medyczne muszą być: antybakteryjne, antyzapachowe. Mikrofibra to zapewnia i nie traci swoich właściwości. Naturalna skóra, która jest odpowiednio zaimpregnowana., ma również właściwości antybakteryjne i antyzapachowe. Jednak skóra naturalna traci te właściwości w trakcie intensywnego użytkowania oraz przez kontakt z wilgocią. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Obuwie medyczne - dlaczego mikrofibra? Jeśli twoje buty medyczne zaczynają nieprzyjemnie pachnieć, to w tym artykule podpowiadamy: Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z butów.

 

Najlepsze buty Medyczne damskie w 2022

W naszym sklepie w 2022 roku najlepiej sprzedają się te modele obuwia:
Buty Medyczne Damskie Piumetta Jasno Niebieskie 6264
Klapki Medyczne Damskie Piumetta Jasno Zielone 6264
Klapki medyczne damskie Piumetta białe 6268
Klapki medyczne damskie Piumetta białe 6266

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl