8:00 - 16:00 pon. – pt.

Idealne obuwie medyczne damskie i klapki medyczne

0
klapki medyczne dla lekarzy, studenta medycyny

Częste stanie i chodzenie w ciągu ośmiogodzinnego dyżuru obciąża stopy personelu medycznego. Lekarze, terapeuci i pielęgniarki muszą pokonywać duże odległości w ciągu dnia pracy. Potrafią zrobić ponad 10.000 kroków na jednym dyżurze. Przemierzając kilometry na każdego dnia po twardym, nierównym podłożu narażają się na przenoszenie drgań i wibracji na układ kostno-stawowy. Właściwe obuwie zawodowe ma kluczowe znaczenie dla komfortu personelu medycznego.

czytaj całość »

Najlepsze buty medyczne dla pielęgniarek i lekarzy - na co zwrócić uwagę?

0
Najlepsze buty medyczne dla pielęgniarek i lekarzy - na co zwrócić uwagę?

Tylko dobre obuwie potrafi uchronić lekarza czy pielęgniarkę przed bólem i problemami, wynikającymi z braku profesjonalnego obuwia podczas całodziennej pracy. Będąc producentem obuwia, łatwiej byłoby nam posiadać jedną linię produkcyjną z uniwersalnym modelem butów właściwym dla każdej osoby. Jednak zajmując się konstrukcją i produkcją butów od wielu lat, wiemy, że to jest niemożliwe i niewłaściwe ze względu na specyficzną budowę każdej stopy.

czytaj całość »

Jak dobrać rozmiar obuwia - 11 porad

0
Jak dobrać rozmiar obuwia - 11 porad

Czy to brzmi znajomo? Kupiłaś/kupiłeś idealne buty w sklepie, ale po pierwszym użyciu uświadamiasz sobie, że te idealne buty, są niewygodne. Po ich założeniu nie tylko odczuwasz dyskomfort ale także ból. Wybierając kolejne weź pod uwagę nie tylko modę ale także utrzymanie stóp w dobrej kondycji.

czytaj całość »

Piszą o nas!

0
Artykuł

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym artykułem miesięcznika 'Mój Powiat'

Kompresjoterapia, czyli stosowanie rajstop, podkolanówek uciskowych

0

Siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, zła dieta, zażywanie leków hormonalnych, nadwaga czy otyłość - to czynniki predysponujące do powstania żylaków. Problem ten dotyczy ok. 60% społeczeństwa a większość stanowią kobiety. Co więcej, wśród młodych ludzi (pomiędzy 20 a 35 rokiem życia) jest aż sześć razy więcej chorych kobiet niż mężczyzn.

czytaj całość »

Chodaki - jak wpływają na nasze zdrowie?

0
Chodaki - jak wpływają na nasze zdrowie?

Jakie buty wybrać aby niosły nas przez całe życie? W których nasza stopa będzie czuć się lekko i komfortowo? Na pewno wygodne, dobrze wyprofilowane i najlepiej z naturalnych surowców. Wszystkie te wytyczne spełniają chodaki (drewniaki).

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl